ČKRR coursing Praha Ješín 17.11.2019

Vážení sportovní nadšenci a milovníci RR, zveme Vás na Náhradu za zrušený 3. závod (v pořadí šestý) ČKRR coursing v r. 2019 !!!

SPUŠTĚNO PŘIHLAŠOVÁNÍ!

Je vhodný pro úplné začátečníky, štěňátka i starší psy, kteří si chtějí coursing vyzkoušet nebo již chtějí upevnit fixaci na střapec.

Nabízíme možnost zde plnit tréninkové běhy pro splnění podmínek pro udělení oficiální licence. Současně se v této třídě bude získávat bodové hodnocení a na konci akce bude probíhat vyhodnocení 3 nejlepších.

Pro profíky, kteří již mají coursingovou licenci, je vytvořena speciální kategorie, která bude taktéž s vyhodnocením prvních 3 nejlepších běžců.

U kategorií bez licence a s licencí si pouze ČLENOVÉ ČKRR mohou vyžádat coursing kartu ČKRR, kde jim budou na konci akce zapsány běhy a na konci roku se mohou účastnit soutěže o titul COURSING MASTER ČKRR 2019 (více info na www.ckrr.cz)

POZOR!!! Řídíme se platnými coursing. řády - pes musí být vybaven náhubkem a rozlišovací dečkou (neplatí pro štěňata a úplné začátečníky)

Další informace:
Přihláška na náhradu za zrušený 3. coursing ČKRR (v pořadí šestý) konaný v Ješíně u Prahy v neděli 17. 11. 2019 pod odkazem níže - UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 15.11. do 23:59.

https://drive.google.com/open?id=14qxfudcaiOxz4eWNnQg2JPAZhNMM27N18dwlYDBpdBk

CENA PŘIHLÁŠENÍ PSA NA AKCI:

Kategorie s licencí a bez licence - 350 Kč/2 běhy

Kategorie Seznámení s Coursingem a veteráni - 200 Kč/2 běhy a upravená trať na míru 150 Kč/2 běhy

Platba za přihlášku bude vybíraná na místě při přejímce.

Pro více informací se můžete obracet na Ing. Miroslava Filipa (sportovní referent ČKRR) na 737 28 62 65 nebo jana.pobo@gmail.com nebo Lenku Šestákovou (matrikář ČKRR) na prihlasky@ckrr.cz

❗️❗️❗️❗️přejímal psu: PODROBNĚJŠÍ INFORMACE BUDOU UPŘESNĚNY DLE POČTU PŘIHLÁŠENÝCH PSŮ❗️❗️❗️❗️

Těšíme se na vás 😀