ČKRR coursing Vranov u Brna 22. 9. 2019

Připomínáme všem, že v neděli 22.9. 2019 se koná další ČKRR coursing u Brna, počasí nám předběžně hlásí sluníčko, tak doražte a pojďte si s námi zaběhat 🙂

***PLATBA NA MÍSTĚ!!***

Je vhodný pro úplné začátečníky, štěňátka i starší psy, kteří si chtějí coursing vyzkoušet nebo již chtějí upevnit fixaci na střapec.

Nabízíme možnost zde plnit tréninkové a licenční běhy pro získání oficiální coursingové licence. Současně se v této třídě bude získávat bodové hodnocení a na konci akce bude probíhat vyhodnocení 3 nejlepších.

Pro profíky, kteří již mají coursingovou licenci, je vytvořena speciální kategorie, která bude taktéž s vyhodnocením prvních 3 nejlepších běžců.

U kategorií bez licence a s licencí si pouze ČLENOVÉ ČKRR mohou vyžádat coursing kartu ČKRR, kde jim budou na konci akce zapsány běhy a na konci roku se mohou účastnit soutěže o titul COURSING MASTER ČKRR 2019 (více info na www.ckrr.cz)

POZOR!!! Řídíme se platnými coursing. řády - pes musí být vybaven náhubkem a rozlišovací dečkou (neplatí pro štěňata a úplné začátečníky)

Další informace:
Přihláška na 6. coursing ČKRR konaný ve VRANOVĚ U BRNA v neděli 22. 9. 2019 odkaz viz níže - UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 20. 9. 2019 do 23:59.

https://drive.google.com/open?id=1iIiapb5AXJmGH8bNJzRRJTJNDzgnJ13IzQGX-GNHEts

CENA PŘIHLÁŠENÍ PSA NA AKCI:

Kategorie s licencí a bez licence - 400 Kč/2 běhy

Kategorie Seznámení s Coursingem a veteráni - 200 Kč/2 běhy a upravená trať na míru 150 Kč/2 běhy

Pro více informací se můžete obracet na Ing. Miroslava Filipa (sportovní referent ČKRR) na 737 28 62 65 nebo jana.pobo@gmail.com nebo Lenku Šestákovou (matrikář ČKRR) na prihlasky@ckrr.cz