Chov psů – Příručka zodpovědného chovatele

Koncem července byla vydána nová kniha Chov psů – Příručka zodpovědného chovatele, která navazuje na velmi úspěšnou knihu Jak prodloužit život vašeho psa, která byla vydána v celkovém nákladu 10 000 výtisků a po osmi měsících prodeje byla z velké části rozebrána.

Cílem nové knihy bylo seznámit chovatele psů srozumitelnou formou s nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti genetiky psů, krytí feny, porodu a následné péči o štěňata a výchovy štěněte. Pro zájemce o vystavování psů je popsána i tato oblast. Kniha je určena zejména zkušeným chovatelům. Podstatné informace jsou shrnuty ve videu na následujícím odkazu ZDE a v prospektu v příloze e-mailu.

Kniha se prodává téměř ve všech knihkupectvích v ČR a ve většině knihkupectví na Slovensku.

Rád bych Vám exkluzivně nabídl knihu ke koupi za zvýhodněnou cenu 90 Kč + 63 Kč poštovné. V případě Vašeho zájmu mohu knihu vlastnoručně podepsat.

Knihu Chov psů za zvýhodněnou cenu pro chovatelské stanice můžete zakoupit na následujícím odkazu ZDE, kde je zároveň k dispozici i kniha Jak prodloužit život vašeho psa. Platnost odkazu pro obě knihy je do odvolání.

Děkuji.

S pozdravem

RNDr. Evžen Korec, CSc.
ředitel ZOO Tábor
předseda Cane Corso klubu ČR