Vážení sportovní nadšenci a milovníci RR, zveme Vás na první ČKRR coursing v r. 2019 !!!

Je vhodný pro úplné začátečníky, štěňátka i starší psy, kteří si chtějí coursing vyzkoušet nebo již chtějí upevnit fixaci na střapec.

Jako novinku nabízíme možnost zde plnit tréninkové a licenční běhy pro získání oficiální coursingové licence. Současně se v této třídě bude získávat bodové hodnocení a na konci akce bude probíhat vyhodnocení 3 nejlepších.

Pro profíky, kteří již mají coursingovou licenci, je vytvořena speciální kategorie, která bude taktéž s vyhodnocením prvních 3 nejlepších běžců.

U kategorií bez licence a s licencí si pouze ČLENOVÉ ČKRR mohou vyžádat coursing kartu ČKRR, kde jim budou na konci akce zapsány běhy a na konci roku se mohou účastnit soutěže o titul COURSING MASTER ČKRR 2019 (více info na ZDE)

POZOR!!! Řídíme se platnými coursing. řády - pes musí být vybaven náhubkem a rozlišovací dečkou (neplatí pro štěňata a úplné začátečníky)

Další informace:
Pro přihlášení na 1. coursing ČKRR konaný v Brně - Medlánkách v neděli 7. 4. 2019 klikněte prosím ZDE

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK 4.4. do 23:59.

CENA PŘIHLÁŠENÍ PSA NA AKCI:

Kategorie s licencí a bez licence - 350kč/2 běhy

Kategorie Seznámení s Coursingem a veteráni - 200kč/2 běhy a upravená trať na míru 150kč/2 běhy

Vaši přihlášku je nutné IHNED zaplatit na č.ú.: 19-9943880227/0100, VS je vaše telefonní číslo, do poznámky pro příjemce uveďte: jméno psa, název akce

Pro více informací se můžete obracet na Ing. Miroslava Filipa (sportovní referent ČKRR) na 737 28 62 65 nebo jana.pobo@gmail.com nebo Lenku Šestákovou (matrikář ČKRR) na prihlasky@ckrr.cz

Těšíme se na vás 😀

Tým ČKRR