MČR v canicrossu – 2.ročník

Dne 28.10. 2022 proběhlo druhé Mistrovství republiky rhodéských ridgebacků v canicrossu!

Druhý ročník MR se i tentokrát uskutečnil v rámci závodu - JÖRINGOVÝ TRHÁK – Tímto bych za klub i účastníky, chtěla poděkovat organizátorům závodu. Místo i trať byla vybraná moc hezky. Počasí bylo krásné a slunečné, pro pejsky a jejich sportovní výkon, bylo možná až moc teplo, ale tak už to bývá, že si počasí dělá, co chce 😊

8. Dominika Knaiflová + Elom Dakarai Kaweria

Paní Jana Šímová a Bhubezi Aike Amelisima se také umístila na úžasném 2. místě v celkovém pořadí canicross ženy!!!

Canicross má také velmi nadějnou mladou závodnici a tou je Rebeka Najmanová, která se se svým parťákem Ngoni Shinda Slunce Života umístila na úžasném 3. místě v kategorii dětí do 7 let.

Všem kteří se zúčastnili moc děkujeme a gratulujeme ke krásným výsledkům! Přejeme mnoho radosti a společných zážitků z další společné práce! A příští rok se budeme těšit zase na viděnou na startovní čáře!